BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes

21

Kaliteli malzemeler, yenilikçi üretim teknolojileri ve on yıl garanti ile dünya çapında ortaklarımızla beraber ürünlerimize olan talep hiç değişmedi. Modüllerimiz yüksek performans ve üstün kalite için üretildiklerinden müşterilerimiz bizi tercih etmekten memnun kaldı. Bizim modüllerimiz performans, dayanıklılık ve uzun ömür için gereken tüm şartları yerine getirmektedirler. Bağımsız test ve belgelendirme kuruluşları tarafından yapılan uluslararası standartlardaki değerlendirmeler sonucu modüllerimiz koruma sınıfı II, yangına dayanım sınıfı C standartlarını karşılamakta ve IEC / EN 61215 ve IEC / EN 61730 belgelerine sahiptir
Modüllerimizin bileşenlerinin bir araya getirildiği laminat, 500 kilogramlık bir yüke dayanacak şekilde üretilmişlerdir.Sağlam alüminyum çerçeve ile birlikte modüllerimiz hertür olumsuz hava koşuluna dayanabilecek yapıda olup, kar ve rüzgar hiçbir sorun oluşturmamaktadır.

Güneş modüllerimiz, yirmibeş yıl ürün garantisi ile bağlanır.Performans için, bir çeyrek yüzyıl daha da garanti sunmaktadırlar. Hatta 25 yıl sonra bile verimliliklerinin yüzde sekseninden daha fazlasını korumaktadırlar.


25 yıl boyunca Alman sigorta şirketi tarafından performans sigortası yapılmaktadır

Kurulumu, işinde uzman alman yetkililer tarafından yapılmaktadır.


 

 ana3