BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes

Aeolos Rüzgar Türbini

evtip

Firmamız Aeolos türbinlerinin satış ve proje tedarikcisiir.Aeolos rüzgar türbini dünyanın önde gelen küçük rüzgar türbinleri üreticisidir.Aeolos rüzgar türbini, 1986 yılında Danimarka'da kuruldu.20 yıllık kalkınma sonra, Aeolos mühendis ekibi farklı müşteriler için farklı rüzgar enerjisi çözümleri sağlayabilir.Aeolos yedi rüzgar jeneratörü üzerinde patent, kontrol sistemleri, bıçak tasarımı ve invertör aittir.Aeolos rüzgar türbini küçük rüzgar türbinleri sektöründe uluslararası bir üne kavuşmuştur.Şu anda, Aeolos ürünler 500w dan 300w dan 10kw için 50kW ve dikey eksenli rüzgar türbinleri yatay eksenli rüzgar türbinleri dahil.Bunlar yaygın olarak ev, çiftlik, köy, okul ve küçük rüzgar çiftliği için uygulanmıştır.Aeolos rüzgar jeneratörleri ABD, Kanada, İngiltere, İtalya, İspanya, Danimarka, Almanya, Fransa, Hollanda, Avustralya, Arjantin, Rusya, Brezilya, Güney Afrika, Mozambik ve 60'dan fazla ülke ve bölgede çalışıyoruz.Biz dünya için daha verimli ve güvenilir bir rüzgar enerjisi sistemi sağlamaya çalışıyoruz.

Ev tip kucuk turbinler

  evtip1

Güvenilirlik ve Güvenlik:
Biz sadece MW rüzgar türbinleri için kullanılan ABB, Omron, bizim tasarım SKF, bazıları gibi en iyi bileşenleri seçebilirsiniz.Üçlü emniyet tasarımı voltaj, şebeke arızası ve diğer faylar üzerinde, fazla hız rüzgar türbinleri korunmaktadır.

Rekabetçi Fiyat:
Aeolos rüzgar türbini maliyeti monte bizim küresel kaynak ve düşük ile rekabetçi bir fiyat sunuyoruz.Biz daha düşük maliyet ile daha güvenilir rüzgar türbini sistem sağlamaya çalışıyoruz.

Daha Verimlilik:
Jeneratör etkinliği:> 0.96.PLC kontrol sistemi aynı ortalama rüzgar hızı maksimum yıllık üretiminin devam edecektir.Bu 3-5 yıl, yatırım geri dönüş süresini kısaltır.

Garanti ve Destek:
5 yıl standart garanti, destek Aeolos mühendis ekibi veya size en yakın satıcı tarafından doğrudan temin edilecektir.

Teknik Özellikler

  • Verimlilik:Aeolos patent rüzgar jeneratörü geleneksel rüzgar jeneratörleri daha fazla güç çıkışı sağlanır.
  • Güvenilirlik:şanzıman olmadan Aeolos kullanımı doğrudan tahrikli jeneratör, ücretsiz bakım yaw sistemi ve PLC kontrol sistemi.Daha güvenilir ve düşük bakım maliyeti.
  • Güvenlik:Yaw kontrolü, elektronik ve mekanik fren sistemleri gerilimi, şebeke arızası ve diğer tüm rüzgar türbini faylar üzerinde, yüksek rüzgar hızı için üçlü koruma sağlar.ayrıca
  • Çatı/Şehir
  • Aeolos dikey rüzgar türbini sessizdir, düşük başlangıç rüzgar hızına ihtiyaç duyar ve yüksek verim tasarımlıdır. Çatı ve şehir kurulumu için çok uygundur. Aeolos-V 300w, 1000w, 2000w, 3000w ve 5000w dikey rüzgar türbinleri evlerden okullara ve kentsel hizmetlere kadar birçok değişik enerji gereksinimini karşılayabilir.
  • Ev/Çiftlikler
  • Elektrik faturalarını düşürmek amacıyla rüzgar enerjisini tercih eden evlerin ve çiftliklerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Aeolos-H 3kw, 5kw ve 10kw rüzgar türbinleri geçtiğimiz yirmi yıl içinde 1000 den fazla ev ve çiftliğe kurulmuşlardır. Rüzgar gücü evlerin aydınlanma, TV, hatta bazı küçük motor ve pompa gibi ihtiyaçları için gereken günlük tüketiminin çoğunu karşılayabilir.
  • İş/Telekom
  • Bazı iş ve ticari projeler için şebekeyi besleyebilmek ya da geniş akü bankalarını şarj edebilmek amacıyla genellikle 20kw, 30kw ya da      50kw gibi daha geniş rüzgar türbin modellerine ihtiyaç duyulur. Aeolos rüzgar türbinleri otopark, süpermarket, küçük şirket ve telekomünikasyon istasyonlarında bir çok başarılı kurulum gerçekleştirmiştir.

Aeolos Rüzgar Türbinleri

Aeolos yatay eksenli ve dikey eksenli rüzgar türbinleri sağladı.Yatay eksenli rüzgar türbinleri yaygın çiftlik, küçük köy, ev ve küçük işletme kullanılmıştır.Dikey rüzgar türbinleri kentsel ve düşük gürültülü bir alanda uygulanmıştır.

Horizon Eksenli Rüzgar Türbinleri

   

 

Düşey Eksenli Rüzgâr Türbinleri

 

 

Rüzgar Türbini Kuleleri

Rüzgar Türbini Kitleri

http://www.windturbinestar.com/products.html